Krwawa kąpiel nad Krutynią - strona pimbp

Przejdź do treści
Krwawa kąpiel nad Krutynią

Właśnie zaczynam czytać  trzecią część cyklu Kryminał z pazurem” Marty Matyszczak” i już po kilku pierwszych stronach jestem przekonana, że będzie „czytała się” tak dobrze jak poprzednie. „Krwawa kąpiel nad Krutynią” ukazuje dalsze losy weterynarz Rozalii Ginter, jej męża Pawła – komendanta policji w Mikołajkach, nastoletnich bliźniaczek oraz charakternej kotki Burbur.
 
W tomie „Mamy morderstwo w Mikołajkach” bohaterowie poszukiwali odpowiedzi na pytanie, czy w mazurskim kurorcie popełniono morderstwo czy też było to samobójstwo. Fabuła „Takiej tragedii w Tałtach” rozgrywała się wokół ciała mężczyzny znalezionego na brzegu jeziora. W tej części bohaterowie rozwiązują kolejną zawiłą zagadkę kryminalną, a jednocześnie mierzą się z perypetiami codziennego życia, podejmowaniem ryzykownych decyzji, skrywanymi tajemnicami, wyrzutami sumienia i strachem. To naprawdę fajny, lekki kryminał pozwalający zrelaksować się i oderwać od zmartwień.
 
Smaczku książce dodaje pamiętnik kotki – jej przemyślenia i stosunek do ludzi. Cały cykl polecam wszystkim „kociarzom”, a tym którzy wolą psy, z pewnością spodoba się inna seria kryminalna autorki – „Kryminał pod psem”, której bohaterami są detektyw Szymon Solański oraz jego pies Gucio.
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.
0
0
0
0
0
BIBLIOTEKA UCZESTNICZY W PROGRAMACH:
Wróć do spisu treści